Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her daim gelişime, yeniliğe açık olmak.

Kalite Yönetim Sistemimizi Uluslararası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek.

Üstlenmiş olduğumuz projelerde müşteri taleplerini doğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu istekleri maksimum düzeyde karşılamak.

Tüm faaliyetlerimizde; Yasal şartlara bağlı kalarak, müşteri istek ve beklentilerini zamanında karşılayarak, halkın erişimine açık olmak, sürekli iyileştirme yaparak, kaliteli ürünler ve hizmetler vermek,

Müşteri şikâyetlerini etkili ve verimli şekilde ele alarak, müşteri şikâyetlerini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Değişen teknolojiyi hızlı bir şekilde üretim faaliyetlerimize uyarlayarak, ürün ve üretimde kalite ve verimliliği arttırmak.

Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak.

Projeleri iş programına, teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek.

İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi sonucunda iyileştirme faaliyetlerini çalışanların doğal davranışı haline getirmek.

Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini arttırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak. Şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak.

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak. İş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 

YUSUF TUTAN

GENEL MÜDÜR

TR EN RU
×